Contact

Sentse Badminton Club vzw

Goochelaarstraat 11
9980 Sint-Laureins
o.nr. BE 0559.942.002

Adresgegevens

Sporthal Sint-Laureins

Sporthal Watervliet

Laat een bericht na

Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Tel

Onderwerp

Uw bericht

Are you human? Typ deze karakters over in het tekstvak ernaast.
captcha

Contacteer rechtstreeks de juiste persoon

Functie Naam E-mail
Voorzitter Patriek Lehoucq voorzitter@sentsebadminton.be
Secretarissen Gwendy Spillebeen         Didier Jacobs secretaris@sentsebadminton.be

 

Penningmeester Katrien Cauwels penningmeester@sentsebadminton.be
Jeugdtrainer groep 1
Jeugdtrainer groep 2
Patriek Lehoucq
Frank Latomme
patriek@sentsebadminton.be
frank@sentsebadminton.be
Recreantenverantwoordelijke John Van De Wynckel john@sentsebadminton.be
Competitieverantwoordelijke Gian Verheecke competitie@sentsebadminton.be
Teamcaptain Heren 1 Gian Verheecke kapitein-1h@sentsebadminton.be
 Teamcaptain Heren 2  Vic Van Hecke kapitein-2h@sentsebadminton.be
 Teamcaptain Dames 1  Sofie Bauwens kapitein-1d@sentsebadminton.be
Teamcaptain Gemengd 1 Christel Vannoppen kapitein-1g@sentsebadminton.be
Webmaster (inhoud) Gwendy Spillebeen webmaster@sentsebadminton.be
test