Bestuur

Wie zijn we?

Het bestuur bestaat uit een enthousiast team dat zich dagelijks inzet voor de Sentse Badmintonclub (SBC).

Wil je ons contacteren? Stuur gerust een e-mail.


Voorzitter Katrien Cauwels:

voorzitter@sentsebadminton.be


Penningmeester Frank Latomme:

penningmeester@sentsebadminton.be



Secretarissen en toernooiverantwoordelijken:


Gwendy Spillebeen                                   Didier Jacobs


secretaris@sentsebadminton.be

Recreantenverantwoordelijke

John van de Wynckel:

john@sentsebadminton.be

Jeugdverantwoordelijke en -trainer groep 3 Frank Latomme:

frank@sentsebadminton.be

Bestuurslid Belinda Dekyvere:

belinda@sentsebadminton.be

Jeugdtrainer groep 1 en 2     Peter Vercruysse: peter@sentsebadminton.be