Bestuur

Wie zijn we?

Het bestuur bestaat uit een enthousiast team dat zich dagelijks inzet voor

de Sentse Badmintonclub (SBC).


De jeugdspelers staan onder leiding van Peter en Frank. Peter neemt de jongste spelers voor zijn rekening en begeleidt zijn spelers op JBCtoernooien. Frank begeleidt de oudste spelers om ze klaar te stomen om deel te nemen aan PBOtoernooien en ze naar een hoger niveau te tillen.


Heb je een vraag? Wil je ons contacteren?

Stuur gerust een e-mail en een antwoord komt naar je toe.


Voorzitter Katrien Cauwels:

voorzitter@sentsebadminton.be


Penningmeester Frank Latomme:

penningmeester@sentsebadminton.be



Secretarissen en toernooiverantwoordelijken:


Gwendy Spillebeen                                   Didier Jacobs


secretaris@sentsebadminton.be

Recreantenverantwoordelijke

John van de Wynckel:

john@sentsebadminton.be

Jeugdverantwoordelijke en -trainer

oudste groep

Frank Latomme:

frank@sentsebadminton.be


Bestuurslid Belinda Dekyvere:

belinda@sentsebadminton.be

Jeugdtrainer jongste groep    

Peter Vercruysse: peter@sentsebadminton.be